HomeVito Kiralamaİstanbul İzmir Şoförlü Araç Kiralama

İstanbul İzmir Şoförlü Araç Kiralama

İstanbul İzmir şoförlü araç kiralama, son zamanlarda oldukça talep gören hizmetlerin başında gelmektedir. İzmir’e havayolu ile gelip şehri gezmek isteyenler için önerilen, araç kiralanmasıdır. Araç kiralaması hizmeti ile tüm İzmir’i gezmek, tarihi ve ören yerlerini görmek mümkün olacaktır. Havaalanlarında kurumsal çalışan rent a car firmalarının bir acentesi mutlaka bulunacaktır. İzmir’den İstanbul’a araçla dönmek isteyenler için de rent a car hizmeti bulunur.

Firmamızı diğer rent a car şirketlerinden ayıran en önemli faktör, sunduğumuz transfer hizmetleri ile şoförlü araç kiralama hizmeti olacaktır. Şoförlerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerdir. Uzak yol tecrübesi olan deneyimli şoförlerle taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Tecrübesi ve dikkati ile şoförlerimiz güvenli hizmet sunacaklardır.

İstanbul İzmir Vip Transfer

İstanbul İzmir vip transfer hizmetinde de işletmemiz önerilen kuruluşlardandır. İstanbul ve İzmir’de hizmet veren firmamız, farklı transfer hizmetleri sunacaktır. Business adı altında verdiği hizmetlerle, iş toplantıları ve gerekli şehir turlarında hizmet sunulacaktır. Bir diğer transfer hizmetimiz de şehir içi turlarıdır. Şehir içinde gezilecek yerleri bilen ve en kısa sürede ulaşım hizmeti sağlayacak şoförlerimiz güvenilir hizmet vereceklerdir.

Havaalanından şehir merkezine ulaşım ya da ilgili yerden havaalanına aktarma hizmeti de firmamızca verilecektir. Araçlarımız geniş kapasiteli, deri koltuklu ve ferah yapıdadır. Son model araçlarımız otomatik çalışma prensiplerine sahiptir. Mevsimine göre ısıtma ve soğutma hizmetlerimiz de mevcuttur. Vip transfer hizmeti almak isteyenlerin firmamızın hizmetlerinden yararlanılması önerilir.

İstanbul İzmir Şoförlü Vita Kiralama

İstanbul İzmir şoförlü vita kiralama hizmetini de işletmemizden almak söz konusudur. Minibüs veya midibüs tarzı araçlarla güvenli seyahat söz konusudur. İstanbul’dan İzmir’e rahat ve konforlu bir yolculuk için firmamızın tercih edilmesi önerilir. Şoför kiralama hizmeti rent a car hizmetlerinde son dönemlerde en çok tercih edilenler arasındadır. Araç kiralanması ile birlikte sunulan şoför hizmeti, seyahat edenler için büyük rahatlık olacaktır. Firmamız bu konuda özel belge sahibi olan şoförleri ile güvenli seyahat imkanı sunacaktır.

İstanbul ve İzmir arasındaki yol durumunu bilen şoförlerimiz her türlü engebe ve yol çalışmasını bilerek uygun güzergahlardan gideceklerdir. Araç bakımlarımız periyodik olarak yapılır. Seyahat edenlerin konforu üst planda tutularak, süspansiyon bakımları ile sarsıntının azaltılması sağlanmıştır. Ayrıca her sefer sonrasında köpüklü ve sıcak sulu araç temizliği yapılacaktır. Araç içleri de hijyen kurallarına uygun şekilde temizlenmektedir.

İstanbul İzmir Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

İstanbul İzmir şoförlü araç kiralama fiyatları, firma bazında değişiklikler gösterecektir. Burada dikkat edilmesi gereken, sunulan hizmete göre verilen fiyatların karşılaştırılmasıdır. Kaliteli hizmet sunan firmalar arasında yapılacak fiyat karşılaştırması daha sağlıklı olacaktır.

Firmamız, şoförlü ve şoförsüz olmak üzere gidilen mesafeye göre farklı fiyatlar sunacaktır. İşletmemiz, 7/24 hizmet sunan konforlu ulaşım sağlayan, uygun fiyatlı rent a car şirketlerindendir.

 

 

Leave a comment

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara